Kryptozoologie = věda, zabývající se studiem neznámých či záhadných zvířat (kryptidů)

Říjen 2012

Kočka s okem kyklopa !

11. října 2012 v 20:41 | kryptozoologicky |  Novinky
4.Října se narodilo koťě bengálské kočce jménem Kitty. Bohužel kotě na světě dlouho neůstalo . Jeho matku majitelé ovezli k veterináři jelikož měla velice složitý porod.Malý kocourek se spolu s dvěma dalšímy sestřičkami narodil císařským řezem, což kočičí mamince zachránilo život. Kočka totiž měla přetočenou dělohu.Pánička na internetu líčí "Náš veterinář mi podal nejprve první kotě, a já ho začala sušit," "Potom mi podal druhé. A byl to šok. Něco takového jsem viděla jen jednou v životě, a to na nějakém webu." Dívala se na tvora, který měl jen jedno oko a tp uprostřed hlavy jako bájný kyklop z řeckých mýtů a legend. "Byla jsem strašně smutná jen jediný pohled a hned jsem věděla, že malý Clyed nepřežije." Kocourek-kyklop se narodil živý ovšem krátce poté zemřel. Druhá dvě koťata jsou normální a zdravá. http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/660xX/Oct2012/1383683.jpg?d41dKotě kyklop - 2
Můj názor je takový že toto stvoření je nádherné jako všechna stvoření ale je jinak výjmečné :)) Prostě je strašně roztomilé !
P.S: Omlouvám se za svojí dlouhou neaktivitu ovšem nevím o čem jsem měl psát a také sem byl líný a doufám že zde články budou častěji.. :) -váš spoluadmin Kryptozoologicky

POZASTAVENÍ BLOGU

6. října 2012 v 11:09 | Admin |  Novinky
Ahoj, předem bych se vám všem chtěl omluvit za neaktivitu, v posledním roce jsem byl velmi zaneprázdněn, proto jsem žádal čtenáře o příspěvky do blogu. Nyní mám ještě méně času, což bohužel musí vést k DOČASNÉMU POZASTAVENÍ TOHOTO BLOGU NA DOBU NEURČITOU.
Tento fakt mne samotného velmi mrzí, avšak doufám, že mi odpustíte mou neaktivitu a budete respektovat mé zájmy. Řekl bych, že jsme si užili spoustu legrace a poznávání nových tvorů, kteří by teoreticky mohli číhat v neprostupných končinách planety. Možná, pokud se najde čas, přečtete si ode mne nějaký nový článek. Tím chci říci, že se na blog možná ještě někdy vrátím Usmívající se Ještě jednou se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.
Váš administrátor